Tektury - HANKOK-producent opakowań

Pakuj się na...
www.hankok.pl
Ogrom możliwości
Przejdź do treści
Oferta
TEKTURY
MIKROFALA

Mikrofala to tektura falista 3-warstwowa o wysokości fali od 1,1 mm do 1,7 mm (tzw. fala E).
Z uwagi na jej właściwości, wykorzystuje się ją do produkcji małych pudełek, do formatowania oraz do kaszerowania. Jej estetyczny wygląd znajduje zastosowanie jako element dekoracyjny lub jako produkt reklamowy.

W razie jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt. Służymy fachową pomocą i doradztwem.
KĄTOWNIKI TEKTUROWE

Oferowane przez nas kątowniki tekturowe (z tektury litej) służą do zabezpieczenia towarów znajdujących się na paletach podczas transportu, usztywniając i zabezpieczając cały ładunek przed uszkodzeniem brzegów i naroży bądź magazynowania towaru na paletach.
Zastosowanie kątowników, pozwala wyeliminować straty, które mogłyby powstać z tytułu uszkodzenia zapakowanego towaru.

Kątowniki z powodzeniem wykorzystywane są w branży:
AGD, RTV, owocowo - warzywnej, meblowej, spożywczej, budowlanej a także przez wielu producentów z różnych branż.
PRZEKŁADKI TEKTUROWE

Przekładki tekturowe znajdują szerokie zastosowanie jako materiał ochronno-zabezpieczający. Chronią artykuły podczas transportu lub magazynowania. Stosowane wewnątrz opakowań separują i uniemożliwiają zniszczenie produktów. Przekładki mogą być również wykorzystywane w celu ochrony podłóg przy pracach remontowych.

Przekładki produkowane są zarówno z tektur gładkich, jak i tektur falistych. Rozmiar, gramatura oraz ilość warstw zależy od indywidualnego zapotrzebowania Klienta. Rodzaj przekładek dobiera się do sposobu zastosowania, a także do rodzaju artykułu.
TEKTURA FALISTA 3-warstwowa

Tektura trzywarstwowa składa się z dwóch warstw gładkich papieru oraz jednej pofalowanej. Najczęściej stosowana jest do produkcji mniejszych pudełek, kartonów klapowych, opakowań fasonowych lub przekładek paletowych. Nasza oferta obejmuje następujące rodzaje fal:

B – fala o wysokości od 2,5 mm do 3,0 mm;
C – fala o wysokości od 3,0 mm do 3,7 mm;
E (tzw. mikrofala) – fala od 1,1 mm do 1,7 mm.

W ofercie można znaleźć tekturę trzywarstwową o różnym pokryciu i różnej gramaturze: od 315 g/m2 do 500 g/m2. W zależności od potrzeb Klienta, tektura może być szara (naturalny brązowy kolor), bielona lub kaszerowana (kolorowa). Istnieje również możliwość nadruku dowolnej grafiki.
TEKTURA FALISTA 5-warstwowa

Tektura pięciowarstwowa składa się z dwóch warstw pofalowanych oraz trzech warstw gładkich papieru (dwie warstwy od zewnętrznych stron tektury, jedna warstwa w części środkowej). Tektura 5- warstwowa z uwagi na swoją charakterystyczną sztywność i wytrzymałość wykorzystywana jest do produkcji pudeł dla artykułów o większych gabarytach, a także przekładek i narożników, które zabezpieczają transportowane produkty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące wysokości fal:

BC – fala o wysokości 5,5 mm do 6,7 mm;
BE – fala o wysokości 3,6 mm do 4,7 mm.

Nasza oferta obejmuje tekturę pięciowarstwową o różnym pokryciu i gramaturze: od 480 g/m2 do 880 g/m2. Kolor tektury może być naturalny tzw. szary, bielony lub kolorowy (tektura kaszerowana). W zależności od potrzeb Klienta, istnieje również możliwość nadruku dowolnej grafiki.
TACKI TEKTUROWE NA OWOCE I WARZYWA

Tacki kartonowe są nowoczesnym a zarazem ekologicznym rozwiązaniem z zakresu opakowań.
Są doskonałe jeśli chodzi o pakowania owoców i warzyw (np. : jabłek, gruszek, pomidorów ,owoce miękkie). Jest to ekologiczne opakowanie. Tacki te są lekkie, a zarazem mocne oraz utrzymują produkt w odpowiednim miejscu. Tacki kartonowe to bardzo dobry nośnik reklamy Państwa firmy proponujemy wykonanie indywidualnych nadruków. Nasi graficy przygotują dla Państwa projekty graficzne.

Standardowe wymiary
140x135x30
210x130x30
240x120x30
TEKTURA 4-warstwowa klejona krzyżowo  

Tektura  falista E+E oferuje zasadniczo wyższą wytrzymałość i sztywność ma większą odporność na zgniatanie płaskie (FCT) i przez to jest odporniejsza na uderzanie, przebicie oraz lepiej nadaje się do zadrukowania, dzięki swojej strukturze i klejeniu krzyżowemu zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia produktu oraz wspaniały wygląd opakowań.

Charakterystyka

  •  Wyjątkowo niska grubość fali E+E
  •  Krzyżowe klejenie fala
  •  Duża sztywność i wytrzymałość pożądana przy produkcji pudełek i opakowań
  •  Tektura 4-warstwowa z zakrytą falą

Zastosowanie:
pudełka  do butów, kosmetyków, urządzeń elektronicznych, produktów spożywczych, alkoholi, dekoracje, displaye, wysyłki reklamowe, galanteria biurowa
Biuro
Hankok Opakowania Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 80/82 lok. 301
90-437 Łódź
e-mail: mkazanowska@hankok.pl , psulikowski@hankok.pl
Oddział
Hankok Opakowania Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 33/35
96-100 Skierniewice
e-mail: mkazanowska@hankok.pl , psulikowski@hankok.pl
Copyright 2017 © hankok.pl
Wróć do spisu treści