Opakowania - HANKOK-producent opakowań

Pakuj się na...
www.hankok.pl
Ogrom możliwości
Przejdź do treści
Oferta
OPAKOWANIA
KARTONY KLAPOWE

Opakowania kartonowe dostępne w naszej ofercie to różnej wielkości pudła klapowe. Tego rodzaju opakowania mają szerokie zastosowanie w pakowaniu, przechowywaniu i magazynowaniu towarów. Sprawdzają się w każdej branży, są wytrzymałe i lekkie - idealne do przesyłek. Uniwersalne opakowania kartonowe charakteryzują się prostą konstrukcją i niskim kosztem produkcji, a co za tym idzie – atrakcyjną ceną.
Produkujemy kartony klapowe z tektury falistej trzy lub pięciowarstwowej. Ich wielkość i kolor zależą od indywidualnych potrzeb Klienta. Możliwe jest również nadrukowanie przygotowanego wzoru lub grafiki.  
KARTONY FASONOWE

Kartony fasonowe, inaczej kartony  wykrojnikowe, zazwyczaj stosowane są do pakowania artykułów o mniejszej  wadze i gabarytach. Często wykorzystywane są w branży spożywczej, muszą  być one dostosowane do różnorodnych warunków transportu.

Kartony fasonowe mogą mieć dowolny kształt i konstrukcję. Produkujemy je z tektury falistej za pomocą wykrojnika (specjalistycznej matrycy tnącej). Opakowania te mogą być wyposażone w otwory, uchwyty ułatwiające przenoszenie, można w nich również zastosować perforację. Zaletą pudełek jest ich łatwe zamknięcie, niewymagające dodatkowego łączenia za pomocą taśm, czy klejów. Wielkość opakowań i rodzaj pokrycia zależą od potrzeb  Klienta.
OPAKOWANIA KASZEROWANE

Zastosowanie opakowań kaszerowanych wiąże się z wykorzystaniem opakowania w celach marketingowych. Możliwe jest nadrukowanie wyrazistego logo firmy, hasła reklamowego lub zdjęcia produktu. Opakowanie jest zatem jednocześnie kojarzone z marką i produktem.

Opakowania kaszerowane powstają na bazie tektury falistej, tzw. mikrofali. Mikrofala jest tekturą bardzo dobrą jakościowo, a co najważniejsze jest atrakcyjna wizualnie. Na niej umieszczany jest nadruk, wykonany techniką offsetową.
OPAKOWANIA NA OWOCE MIĘKKIE

Nasze opakowania jednostkowe do owoców i warzyw zabezpieczają zapakowane produkty przed uszkodzeniami w czasie transportu oraz zanieczyszczeniami a przede wszystkim są nośnikiem reklamy Państwa firmy.
Owoce sezonowe są popularnym dodatkiem do deserów, ciast i koktajli mleczno-owocowych. Stanowią doskonałe uzupełnienie zdrowego, pożywnego śniadania, znakomicie sprawdzają się również w roli lekkiej przekąski między posiłkami. Truskawki, maliny, jagody czy porzeczki to smaki lata, na które czekamy cały rok. Odpowiednie pakowanie i przechowywanie produktów pozwala na dłużej zachować ich świeżość i estetyczny wygląd.

Oferowane przez nas opakowania na owoce stanowią doskonały sposób ich przechowywania i ekspozycji. Owoce sezonowe wykorzystywane są w przemyśle spożywczym i cukierniczym. Znakomicie sprawdzają się przy dekoracji ciast, tortów i deserów. Mają delikatną strukturę, dlatego wymagają specjalnego przechowywania. Są narażone na uszkodzenia przy transporcie, a także podczas pakowania i sprzedaży.

Nasza firma oferuje opakowania na owoce miękkie, które zabezpieczą Państwa produkty przed uszkodzeniami. Pojemniki na maliny, truskawki, jagody i inne owoce sezonowe są dostosowane do oczekiwań producentów i dystrybutorów, a dodatkowo mogą stać się nośnikiem reklamy Państwa firmy.


Biuro
Hankok Opakowania Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 80/82 lok. 301
90-437 Łódź
e-mail: mkazanowska@hankok.pl , psulikowski@hankok.pl
Oddział
Hankok Opakowania Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 33/35
96-100 Skierniewice
e-mail: mkazanowska@hankok.pl , psulikowski@hankok.pl
Copyright 2017 © hankok.pl
Wróć do spisu treści