O nas - HANKOK-producent opakowań

Pakuj się na...
www.hankok.pl
Ogrom możliwości
Przejdź do treści
O naszej FIRMIE


Firma HANKOK to dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 2004 roku. Początkowo zajmowała się pośrednictwem opakowań tekturowych, w 2010 roku rozszerzyła swoją działalność. Obecnie HANKOK zajmuje się produkcją tektur oraz sprzedażą i usługami związanymi z branżą opakowaniową. Wysoka jakość produktów, zaangażowanie zespołu oraz zdobyte doświadczenie pozwoliły firmie zająć wysokie miejsce wśród konkurencji. Dzięki współpracy z wieloma Klientami, firma HANKOK zdobyła szerokie doświadczenie, niezbędne w ciągłym rozwoju i postępie. Wysuwający się na pierwszy plan profesjonalizm oraz wykwalifikowani pracownicy są gwarantem owocnej i komfortowej współpracy. Status zadowolonego Klienta jest najwyższym celem firmy.

Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą i rozwijającą się firmą. Produkujemy opakowania z tekstury falistej. Tworzymy pudła proste, standardowe, tzw. klapowe oraz różnorodne i skomplikowane opakowania fasonowe, które  odpowiadają zamysłom i specjalnym życzeniom Klienta.

W naszej ofercie można także znaleźć opakowania kaszerowane oraz  różnorodne przekładki chroniące towar podczas transportu lub magazynowania. Działamy zgodnie z międzynarodowymi normami FEFCO oraz  tworzymy produkty na indywidualne potrzeby zleceniodawcy. Posiadamy park maszynowy, w którym powstają artykuły ekologiczne o najwyższej jakości.

Naszym Klientom oferujemy również nadruki na opakowaniach. Dzięki nadrukom flexo lub nadrukom offsetowym opakowanie staje się produktem reklamowym. Nie posiadamy wzorów lub szablonów – każdy projekt wykonujemy zgodnie z zapotrzebowaniem i zamysłem Klienta.
Zdobyliśmy szerokie doświadczenie dzięki współpracy zarówno z dużymi, jak i mniejszymi firmami. Wykonywaliśmy opakowania na artykuły spożywcze, przemysłowe, odzieżowe, na artykuły chemii gospodarczej oraz wiele innych. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, w razie potrzeby doradzamy i poszukujemy optymalnych rozwiązań. Zlecenia wykonujemy z należytą starannością, zaangażowaniem oraz w krótkim czasie. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta. Obustronne korzyści wiążą się z dalszym rozwojem.


Biuro
Hankok Opakowania Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 80/82 lok. 301
90-437 Łódź
e-mail: mkazanowska@hankok.pl , psulikowski@hankok.pl
Oddział
Hankok Opakowania Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 33/35
96-100 Skierniewice
e-mail: mkazanowska@hankok.pl , psulikowski@hankok.pl
Copyright 2017 © hankok.pl
Wróć do spisu treści