Nadruki - HANKOK-producent opakowań

Pakuj się na...
www.hankok.pl
Ogrom możliwości
Przejdź do treści
Oferta
NADRUKI
NADRUKI FLEXO

Nadruk na pudełkach i kartonach jest swoistą formą reklamy. Dzięki temu opakowanie bezpośrednio nawiązuje do  marki oraz produktu. Hasło reklamowe lub logo firmy umieszczone na opakowaniu utrwalają wizerunek firmy wśród klientów.

Wykonujemy profesjonalny nadruk fleksograficzny na różnorodnych opakowaniach i teksturze. Flexodruk zapewnia najwyższą jakość nanoszonych wzorów. Jest to technika najbardziej uniwersalna, którą wykorzystuje się do zadruku różnych materiałów i podłoży. Wykorzystywane przez nas maszyny pozwalają na precyzyjne prowadzenie druku, dzięki temu efekt końcowy jest wyrazisty i bardzo dobry jakościowo. Możliwe jest nadrukowanie każdego wzoru i grafiki na potrzeby naszego Klienta.
NADRUKI OFSETOWE

Nadruk na pudełkach i kartonach jest elementem kampanii reklamowej. Dzięki powielaniu nazwy firmy na różnych nośnikach, zwiększa się świadomość marki wśród klientów. Hasło reklamowe, logo firmy, zdjęcie produktu umieszczane na opakowaniu pomagają w wyjściu o krok przed konkurencję w danej branży.

Druk offsetowy jest jedną z popularniejszych technik drukowania. Jest odmianą druku płaskiego, który charakteryzuje się dużą estetyką efektu  końcowego. Jego wykonanie nie wymaga wiele czasu, zatem realizacja  projektu przebiega w krótkim terminie. Poza tym druk może być wykonywany na różnym podłożu, w szerokim przedziale gramatur. Wykorzystanie wzorów i kolorów jest całkowicie dowolna. Liczy się jedynie pomysł i projekt  naszego Klienta.
Biuro
Hankok Opakowania Sp. z o.o.
Al. Tadeusza Kościuszki 80/82 lok. 301
90-437 Łódź
e-mail: mkazanowska@hankok.pl , psulikowski@hankok.pl
Oddział
Hankok Opakowania Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 33/35
96-100 Skierniewice
e-mail: mkazanowska@hankok.pl , psulikowski@hankok.pl
Copyright 2017 © hankok.pl
Wróć do spisu treści